WEDDING DAY

Skupiamy się na tym co nieoczywiste, oczywiste rzeczy również przedstawiamy w nieoczywisty ciekawszy sposób. Staramy się, aby każde z naszych ujęć wprowadziło oglądających w chwilę nostalgii. Przecież to oczywiste.

SESJA NARZECZEŃSKA

Standardem udanej współpracy jest dzielenie się najlepszymi chwilami nie tylko w dniu ślubu. Od kilku lat zachęcamy nasze pary do skorzystania z sesji narzeczeńskiej, którą przy współpracy z nami otrzymujecie w cenie zlecenia.

SESJA POŚLUBNA

Rozumiemy, że nie każdy przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie. Może nie stworzymy okładki VOGUE, ale na pewno sprawimy, że wracając do naszych zdjęć po kilku latach, poczujecie się tak, jak tego dnia.

JAK WYGLĄDA DROGA DO WSPÓŁPRACY?

Od kilu lat sumiennie pracujemy dla naszych Par zdobywając cenne doświadczenie w branży ślubnej. Pierwszym krokiem do owocnej współpracy jest przejrzenie portfolio.

Planowanie to klucz do sukcesu! Cenimy Wasz czas, dlatego dostępność terminu możecie sprawdzić od ręki, bez wysyłania zbędnych maili! Przejdź do sprawdzenia terminu klikając na ikonę kalendarza powyżej.

Widzieliście już nasze prace, Wasz termin jest dostępny – nadszedł czas na zapytanie o ofertę. Nie bójcie się! Nasz rozbudowany formularz pozwoli na idealne dopasowanie oferty do Waszych potrzeb. Pamiętajcie, żeby napisać kilka słów o Was, lubimy niecodzienne historie i ciekawych ludzi. Zaskoczcie nas, odwdzięczymy się.

Bingo! Uzgodniliśmy ofertę, podpisaliśmy umowę i czekamy na realizację. Już na początku współpracy otrzymacie od nas portal informacyjny dla Waszych gości. Będziecie mieli możliwość umieszczania informacji dotyczących Waszego ślubu. Pamiętajcie o sesji narzeczeńskiej!

 

Szukasz doskonałego fotografa, który uwieczni każdą chwilę tego wyjątkowego dnia? Nikt nie jest doskonały! Jednak jako doświadczony fotograf ślubny zapewniam niezapomniane zdjęcia pełne emocji i radości.

Moja oferta obejmuje:

  • Pełne wsparcie w ciągu całego dnia, od przygotowań po oczepiny.
  • Minimum 300 wysokiej jakości zdjęć, które zostaną starannie obrobione i dostarczone w formie elektronicznej.
  • Możliwość wyboru dodatkowych opcji, takich jak: sesja plenerowa, sesja narzeczeńska, odbitki lub fotoksiążka.

 

Ceny usług zaczynają się już od 3500 zł. W cenie otrzymujesz pełne zaangażowanie, wiedzę i doświadczenie.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, proszę o kontakt wypełniając poniższy formularz! Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Uwaga: ceny i szczegóły oferty mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Wycena jest przygotowywana na podstawie przesłanych informacji. 

Zapytaj o ofertę!

Portfolio

kilka słów...

Z pasją i zaangażowaniem dokumentuję każdy szczegół i niepowtarzalną historię ślubną. Moim priorytetem jest uchwycenie nie tylko tego, co jest widoczne dla oka, ale także subtelnych emocji i wyjątkowych momentów, które tworzą niepowtarzalną opowieść o Waszej miłości.

Z dbałością o najdrobniejsze detale, tworzę piękne i wzruszające albumy, które będą z Wami na zawsze. Dzięki starannemu opracowaniu i prezentacji, zapewniam, że Wasze wspomnienia będą żywe i autentyczne.

Podczas mojej pracy jestem dyskretny i niezauważalny, ale jednocześnie bardzo uważny i czujny. Śledzę każdy gest, spojrzenie i uśmiech, a także każdą nutkę niepokoju czy radości. Zawsze staram się pozostać niezauważalnym, aby uwiecznić naturalną historię Waszego dnia i zachować jej autentyczność.

Polecamy
Zaufani w branźy eventowej
[insta-gallery id="2"]