Previous
Next

WEDDING DAY

Skupiamy się na tym co nieoczywiste, oczywiste rzeczy również przedstawiamy w nieoczywisty ciekawszy sposób. Staramy się, aby każde z naszych ujęć wprowadziło oglądających w chwilę nostalgii. Przecież to oczywiste.

SESJA NARZECZEŃSKA

Standardem udanej współpracy jest dzielenie się najlepszymi chwilami nie tylko w dniu ślubu. Od kilku lat zachęcamy nasze pary do skorzystania z sesji narzeczeńskiej, którą przy współpracy z nami otrzymujecie w cenie zlecenia.

SESJA POŚLUBNA

Rozumiemy, że nie każdy przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie. Może nie stworzymy okładki VOGUE, ale na pewno sprawimy, że wracając do naszych zdjęć po kilku latach, poczujecie się tak, jak tego dnia.

JAK WYGLĄDA DROGA DO WSPÓŁPRACY?

Od kilu lat sumiennie pracujemy dla naszych Par zdobywając cenne doświadczenie w branży ślubnej. Pierwszym krokiem do owocnej współpracy jest przejrzenie portfolio.

Planowanie to klucz do sukcesu! Cenimy Wasz czas, dlatego dostępność terminu możecie sprawdzić od ręki, bez wysyłania zbędnych maili! Przejdź do sprawdzenia terminu klikając na ikonę kalendarza powyżej.

Widzieliście już nasze prace, Wasz termin jest dostępny – nadszedł czas na zapytanie o ofertę. Nie bójcie się! Nasz rozbudowany formularz pozwoli na idealne dopasowanie oferty do Waszych potrzeb. Pamiętajcie, żeby napisać kilka słów o Was, lubimy niecodzienne historie i ciekawych ludzi. Zaskoczcie nas, odwdzięczymy się.

Bingo! Uzgodniliśmy ofertę, podpisaliśmy umowę i czekamy na realizację. Już na początku współpracy otrzymacie od nas portal informacyjny dla Waszych gości. Będziecie mieli możliwość umieszczania informacji dotyczących Waszego ślubu. Pamiętajcie o sesji narzeczeńskiej!

About

Pasja do fotografowania jest obecna w moim życiu od dawna. Pierwszy raz trzymałem aparat w ręku mając 9 lat. Była to kliszowa “małpka”, którą dostałem jako prezent na komunię. Wtedy ograniczała mnie przestrzeń i klisza, która kosztowała majątek. Dzisiaj wiele się zmieniło, jedyne co mnie ogranicza to koszt podróży w przestrzeń kosmiczną – sesja ślubna na Marsie, to byłoby coś. 
Na podróż może kiedyś uzbieram, teraz pozostaje mi fotografowanie z góry.
Zapytaj o ofertę!

Polecamy

Zaufani w branźy eventowej

Arts Media Przemysław Budzyński 2020 - 2021 © All Rights Reserved